Ceník

Grafické práce

Převeďte svou vizi do vizuální podoby. Nabízíme kompletní grafické práce od logotypů po kompletní firemní identitu a sazbu materiálů, které promluví k vaší cílové skupině. Kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku.

od 999 Kč za hodinu

PR a redakční servis

Propojíme vaši značku s veřejností efektivně a eticky. Naše PR služby zahrnují tiskové zprávy, PR kampaně a krizovou komunikaci, vše na míru vašim potřebám. Ceník služeb je připraven na základě vašich specifikých požadavků.

od 1 999 Kč za normostranu

Video reklama

Zachyťte pozornost vašeho publikum s profesionálně vytvořenými video reklamami. Naše služby zahrnují scénář, produkci a post-produkci. Ideální pro sociální média, weby a televizi.

od 1 999 Kč dle náročnosti spotu

Marketingová analýza a strategie

Získejte detailní přehled o vašem trhu a konkurenci s naší marketingovou analýzou, která zahrnuje SEO strategie a obsahový audit sociálních médií. Naše služby vám pomohou pochopit a oslovit vaše zákazníky efektivněji.

individuálně za analýzu

Inzerce v médiích

Zvyšte svou viditelnost prostřednictvím našich mediálních kanálů, magazínu KULTINO* a webu kultino.cz. Nabízíme efektivní prostor pro vaši reklamu s širokým dosahem.

individuálně dle média

Reklama na digitálních plochách

Propagujte svou firmu na dobře viditelných digitálních plochách na digi totemech (více na digitotem.cz). Naše řešení digitální reklamy nabízí dynamickou prezentaci vaší značky na klíčových místech.

individuálně dle plochy

Tiskové služby

Kompletní tiskové řešení od vizitek po velkoformátové bannery. Vysoká kvalita tisku a rychlé dodání pro všechny vaše podnikové potřeby.

individuálně dle zakázky

Online marketing

Zajistěte si viditelnost online s našimi službami digitálního marketingu. SEO, PPC kampaně, správa sociálních médií a email marketing – vše pro váš online růst.

individuálně dle rozsahu kampaně

Distribuce ne/adresná

Dosáhněte na vaše potenciální zákazníky přes naše cílené distribuční služby. Nabízíme adresnou i neadresnou distribuci letáků a marketingových materiálů.

individuálně dle způsobu a cílení