Reference

Kristýna Kolibová, PR manažerka a tisková mluvčí, Lužánky – středisko volného času

Vždy skvělá, profesionální a vstřícná spolupráce. Pestrá propagace našich aktivit a pozvánek na naše akce, ať už v magazínu či na webových stránkách, tak na digitálních totemech i na sociálních sítích. Díky KULTINU tak oslovujeme různé cílovky na různých platformách. Radost spolupracovat!

Zdeněk Klusák, nezávislý marketingový analytik a konzultant

Měl tu čest prozkoumat práci společnosti KULT MEDIA, a musím říci, že jejich přístup k obsahu a designu webu mě hluboce zaujal. Sekce recenzí na jejich stránkách kultino.cz je plná přesvědčivých a dobře napsaných článků, které nejen informují, ale přímo vtahují čtenáře do děje. Design tohoto webu je čistý a intuitivní, což umožňuje snadné procházení a zvyšuje celkový zážitek z návštěvy. V dnešním přeplněném digitálním světě je kultino.cz svěžím dechem, který přináší originální obsah v elegantním balení. Vřele doporučuji jejich služby každému, kdo hledá obsah, který je stejně zajímavý, jako je vizuálně přitažlivý.

Jana Celá, marketingová specialistka FIT VUT

Se společností KULT MEDIA byla vždy výborná spolupráce. Jsou rychli, empatičtí vůči potřebám zákazníka a jejich služba je profesionální. Doporučuji všem, kteří hledají nadstandardní jednání s kreativním přínosem. Zároveň i podpoříte práci osob se zdravotním postižením. Můžete tak čerpat všechny služby ve formě náhradního plnění.

icon

Podívejte se na naši práci

Projděte si naši galerii úspěchů a nechte se inspirovat projekty, na kterých jsme s hrdostí pracovali. Každý obrázek v naší portfolio představuje příběh úspěchu a spokojenosti našich klientů, jejichž vizionářské nápady jsme transformovali ve skutečnost. Naše práce mluví za nás – objevte, jak může naše kreativita posílit i vaši značku. Více…